Plánujeme štěňátka

06.01.2013

Po delší odmlce, za kterou se tedy stydím :-( hlásíme,že chlupaťáci utěšeně rostou. Už jsou z nich pěkní pořezové, kteří při krmení pěkně dokážou potrápit maminu, a tak je už týden zvykáme baštit pěkně z mističek, granulky, masíčko, tvaroh, jogurt...no musela bych dlouho psát, abych vypsala, co všechno štěňda baští. Tím chci vlastně taky říct, že vaší budoucí miláčkové budou odcházet do nových domovů jako "všežravci", ale samozřejmě, že do budoucna to budou hlavně "masožravci" :-)

Obraz0285Snimek 540-1

 

 

 

08.12.2012

Všem hlásíme, že dnes přišel dlouho očekávaný den a narodilo se nám pěkně velké, chlupaté naděleníčko. Máme 6  pejsků a 2 fenečky :-)

Birky začala rodit v sedm hodin ráno a než všichni chlupaťáci přišli na svět, uplynulo dlouhých devět hodin.

irky

Birky je ale statečná a tak porodila tuto "ošatku netopýrů" úplně bez problémů.

Snimek 255Snimek 256Snimek 258

Nemůžete se dopočítat?

Nevadí, je jich opravdu jen 8, ale takhle jsem je přemisťovali a označovali při vážení a výsledek? Nejmenší hočička vážila 410 g a největší byl klouček a tem vážil 520 g, porodní váha ostatních štěňátek se pohybovala v průměru 470-480 g. Musíme uznat, že chudák mamina, teď už chápu, proč se pořád dožadovala příručního batohu :-)

 

 

6.10.2012 - Birky začala konečně hárat, takže dnes mohlo dojít k plánovanému krytí :-)), otec není nikdo jiný, než moc pěkný pejsek Argo Přízrak karpat.

Na narození štěňátek se můžeme těšit cca 8.12.2012.

28.11.2012 - Birkynka se nám pěkně zakulatila, taky, aby ne, vždyť za deset dnů by se měla narodit její v pořadí již druhá štěňátka, v chovné stanici Karpatský bandita je to ovšem již v pořadí 7. vrh, takže všem oznamujeme :

PŘIJÍMÁME REZERVACE NA ŠTĚŇÁTKA Z VRHU "G" .

Případné zájemce rádi uvítáme i na nezávazné návštěvě, předesíláme, že fenka se nachází v Kobeřicích u Slavkova.

Mezi zájemci rádi přivítáme budoucí  chovatele, budoucí vystavovatele, budoucí cvičitele a velmi rádi taky přivítáme lidičky, kteří mají svého pejska jenom jako kamaráda, parťáka do života, parťáka pro sport nebo jenom jako parťáka pro "lumpačiny" :-)

Pro představu, jak bude vaše chlupaté naděleníčko vypadat, si prohlídněte pár fotek z loňského vrhu.

Obraz1771Obraz1778Obraz1783

 

     Naším novým zájemcům samozřejmě zaručíme plný chovatelský servis,

     pomoc při prvních krůčcích s jejich novými psími kamarády a taky plnou

      podporu po celou dobu života jejich psích kamarádů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tvorba www stranek pro chovatele, foceni psu
© 2012 Karpatský Bandita. Tvorba stránek